Ağ / Sunucular
Blue Green Orange Sienna Turquoise Light Blue
Loading ...
Book an engineer
Get a Quote

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Contact Phone
0537 430 00 67
Office Address
Barış ve Demokrasi MeydanıAdana / TÜRKİYE
Office hours
Mon - Fri: 7:00am - 7:00pm
Sat - Sun: 10:00am - 5:00pm
ASK A QUESTION

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Network / Servers

Ayrıca, bir veya daha fazla bilgisayar sisteminizi değiştirme veya yükseltme vakti geldiğinde, size özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanan yeni güvenilir bilgisayar ile size tavsiyede bulunabilir veya ucuz ve kötü bileşenleri kullanmadan uygun bir fiyatla sağlayabiliriz. Uygun fiyatlı Bilgisayar Onarımları, tedarik edilen ve kurulan tüm yeni makineler için de bir garanti sağlayacaktır.

Evinizde bir ağ kurmayı mı planlıyorsunuz? Computer Repairs'deki teknisyenlerimiz, evinizde güvenli bir kablosuz ağ kurabilir ve böylece% 100 güvenlik ile istediğiniz kadar bilgisayar arasında herşeyi paylaşabilirsiniz.

Home Networking

Bilgisayar tamir ve ağımız, 9 ülkeyi kapsayan bir kablosuz ağı sürdüren güçlü bir ağ uzmanları ekibine ev sahipliği yapmaktadır. Size hızlı, güvenli ve güvenli bir ev ağı oluşturabilir veya sahip olabileceğiniz ev ağı sorunlarını çözebiliriz. Bilgisayar onarım ve ağ oluşturma ekibimiz, önde gelen, uygun maliyetli ürün üreticileri ile çalışır ve ev ağınızı bugün ve yarın için olması gereken yere getirmek için en iyi yöntemlere yardımcı olabilir.

Remote Support

Bilgisayarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız, bilgisayar onarım ve ağ oluşturma ekibimizi arayın ve sisteminize erişim izni verin. Bu, duruş sürelerini büyük ölçüde azaltır ve sonuçları her durumda daha hızlı hareket eder, acil veya değil! Virüs temizleme, yazılım sorunları, yükseltmeler ve daha birçok konuda yardımcı olabiliriz.

Çoğu durumda, bilgisayarınız açılıp İnternet'e erişilebiliyorsa, bilgisayar onarım ve ağ oluşturma ekibimiz, ihtiyacınız olan uzak desteği size sağlayabilir!

Networking Setup & Support Services

  • Hubs & Switches
  • Network Cabling
  • Network Security Testing
  • Intrusion Detection Systems (IDS)
  • Router Configuration
  • Wall Jacks / Paneling
  • Firewalls
  • Virtual Private Networking (VPN)

Peki işiniz için ağ hizmetleri ararken kime başvurursunuz? Bu görevi profesyonel ve yetkin bir şekilde üstlenebilecek nitelikli bir uzman bulmak zor olabilir. Size yardımımızı sunalım.

Book an Engineer

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Collection Day
Computer / Laptop
Brand
Operating System
First name *
Last name
Email address *
Contact phone number
Address
City
Special requests