Apple Mac IMac MacBook Tamir Servisi
Blue Green Orange Sienna Turquoise Light Blue
Loading ...
Book an engineer
Get a Quote

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Contact Phone
0537 430 00 67
Office Address
TÜRKİYE
Office hours
Mon - Fri: 7:00am - 7:00pm
Sat - Sun: 10:00am - 5:00pm
ASK A QUESTION

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Mac Repair

Mac'iniz garanti dışı mı? En yakın Genius Barınız çok uzak mı? Mac onarım servisimiz aynı yüksek kaliteli onarım ve tavsiyeyi sunar: premium fiyat olmadan. Tüm Mac onarımlarını da kendi bünyemizde yapıyoruz, böylece daha hızlı bir servisin yanı sıra daha ucuz bir servis bekleyebilirsiniz.

Yoğun yaşam? Daha kolaylaştıracağız. Mac'inizi istediğiniz gibi alabilirsiniz. Bölgedeyseniz, Mac onarım merkezlerimizden birinde ve kendi dahiler ekibimizle telefon edin ve sizi hemen tekrar çalıştırabilirsin. Ya da, gelip bizi görmeye uygun değilse, seni görmeye geleceğiz. Mühendislerimiz haftada yedi gün, akşamları ve normal iş saatlerinde çalışırlar ve ihtiyaç duyduğunuz her an evinize veya iş yerinize gelirler.

Macbook Water Damage Repair

Su hasarı Mac'inizi etkiledi mi? Apple su hasarı tamir servisimiz bilgisayarınızı kurtarmanın hızlı ve uygun maliyetli yoludur. İster MacBook, MacBook Pro, ister Air veya masaüstü olsun, etkilenen parçaları değiştirir ve bilgisayarınızı tekrar çalışır duruma getiririz.

Apple’ın tüm yeni Apple ürünleri ile satılan bir yıllık sınırlı garantisi, su hasarı durumunda makinenizi kapsamaz. Apple Care Koruma Planı da yok. Ve ortalama Apple su hasarı onarım maliyeti yüksektir. Birçok durumda, su hasarlı bir Apple ürününü çöp kutusuna atmak ve onu yepyeni bir modelle değiştirmek daha uygun maliyetli olabilir.

Macbook Air Repair

MacBook Air tamir servisimiz markalı alternatiften daha hızlıdır. Markalı alternatiften daha ucuzdur. Ve aynı kaliteli yedek parçaları kullanır. Biz bunun roket bilimi olduğunu düşünmüyoruz. Ama biz onun deha olduğunu düşünüyoruz. MacBook Air tamir servisimize güvenebilirsiniz. Mühendislerimiz, içeride Mac'leri tanıyan uzman uzmanlardır. Ve bizimle yüz yüze, ya dükkanlarımızdan birinde, ya da evinizde ya da ofisinizde.

MacBook Air tamir servisimiz, istediğiniz zaman, istediğiniz yere telefon eder. Ve bu, istediğiniz zaman, akşamın sonunda veya haftasonunda bile olsa, anlamına gelir.

Mac'inizin mümkün olan en kısa sürede düzeltilmesini gerektirdiğini biliyoruz, yani yaptığımız şey budur. MacBook Air tamir servisimiz yaptığımız işi ve kullandığımız kaliteli yedek parçaları yansıtacak şekilde fiyatlandırılmıştır. Ama bizim logomuz değil. İhtiyacınız olan şey için para ödüyorsun, kamyonlarımızdaki güzel resimler değil. Kamyonlarımızda hiç hoş bir fotoğrafımız yok ve bu yüzden.

Mac Hard Drive Replacement

Hızlı. Kullanışlı. Basit. Bu bizim MacBook Pro sabit disk değiştirme servisimiz. Veri diskiniz ölürse, dizüstü bilgisayarınızın artık işe yaramaz bir metale dönüştüğünü varsaymayın. Bizi arayın ve sorunu çözelim. Mevcut sürücünüzü alıp yeni bir tane koymak veya halihazırda sahip olduğunuz sürücüyü onarmak anlamına gelir. Mac HDD tamir servisimiz deneyimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir. Mac'leri dışarıdan ve arkaya doğru biliyoruz.

Mac mühendisleri uzman ekibimiz, veri sorununuzu hızlı bir şekilde teşhis eder ve çoğu zaman yerinde bir onarımı tamamlayabilir. Aslında, sorunların bildirildiği günde, Mac sorunlarının% 90'ı mühendislerimiz tarafından çözümlenmektedir.

Macbook Battery Replacement

MacBook pil öldü mü? Bilgisayarınızı henüz çöp yığınına göndermeyin. MacBook Pro pil değiştirme servisimiz hızlı, uygun fiyatlı ve genellikle aynı günde tamamlanmaktadır. Ve gelip bilgisayarınızı evinizden veya iş yerinden aldık.

Bir MacBook satın aldığınızda, kalite satın alırsınız. Ne yazık ki, katı yapı ve alüminyum kasa bir ödeme ile birlikte gelir. Sahibi tarafından açılmak için tasarlanmamışlar. Bu, pilin kullanım ömrünün sonuna geldiğinde, tüm bilgisayarı en yakın Apple mağazasına geri göndermeniz önerilir. Resmi MacBook Pro pil değişimi pahalıdır.

Ve bir Apple mağazasının yakınında yaşamıyorsanız, tamamlanması birkaç gün sürebilir. MacBook pil yedeklemeniz için Apple primlerini ödediyseniz alacağınız aynı kaliteli pilleri kullanıyoruz, ancak servisimiz daha hızlı ve çok daha ucuz.

iMac Repair

Göz kırpma üzerinde iMac? Henüz korkma. IMac tamir ekibimizi arayın. İMac'inizi tanı, düzeltme ve iki kez hızlı bir şekilde iade edeceğiz. Ve iki kat hızlı demek istedik. Tüm iMac onarımlarını şirket içinde yapıyoruz, bu yüzden makinenizi üçüncü taraf bir yere göndermemizi beklemek zorunda değilsiniz. Ancak bekleyin: Bu, onaylanmış Apple yedek parçaları kullanmadığımız anlamına gelmez mi? Bir şey değil.

IMac'inizi Apple'a kuryeyle gönderdiyseniz alacağınız aynı kaliteli parçaları kullanıyoruz. Sadece parçaların gerçekte ne ürediğini yansıtan bir fiyat için onları kendi mağazamıza sığdırıyoruz. Kutuya yazdırdıkları şey değil. Ve iMac'inizi kendimiz toplayıp bıraktığımız için nakliye ve taşıma için sizi fazladan ücretlendirmek zorunda değiliz.

Markalı alternatif olarak tam olarak aynı iMac onarımlarını yaptığımızı söyleyebiliriz. Sadece onları daha hızlı, daha ucuz ve daha uygun bir şekilde yapıyoruz. Bunu kendi küçük inme "intiharı" olarak düşünmeyi seviyoruz. IMac tamir servisimiz de güvende. Gibi, gerçekten güvenli. Tüm mühendislerimizin kendi gizlilik anlaşmaları imzalamalarını istiyoruz. Bu da iMac'inizin, verilerinizin güvenliği için bizzat kendinden sorumlu olan nitelikli bir Mac mühendisinin belirlediği anlamına gelir.

Macbook Keyboard Replacement

MacBook Pro klavye değiştirme servisimiz sayesinde takılmış veya kırılmış tuşlar sorun olmak zorunda değil. Hızlıyız, güveniliriz ve sadece orijinal yedek parçalara uyuyoruz. Bir Apple servisinden veya servisinden alacağınız aynı kaliteli klavyeyi ve arkadan ışığı alacaksınız ve makinenizi düzeltmek için makinenizi göndermemiz gerekmediğinden, daha hızlı bir şekilde geri alacaksınız.

MacBook klavye değiştirme servisimiz ulusal onarım merkezlerinden ve Apple servislerinden daha ucuzdur. Markayı değil, sadece yedek parça ve iş için ücret alırız. Ve sabit bir ücret alıyoruz, bu yüzden dizüstü bilgisayarınızı vermeden önce ne ödediğinizi tam olarak biliyorsunuz.

Mac Screen Replacement

Kırık veya kırık MacBook ekranı? MacBook ekran onarım servisimiz hızlı ve kullanışlıdır. MacBook'unuzu sabitlemek için üçüncü taraf bir depoya göndermediğimizden, paranın yanı sıra zamandan da tasarruf edebiliriz.

Mac ekran değiştirme servisimiz basit ve akıllıdır. Bizi arayın, biz size geliyoruz, MacBook'unuzu alıp ekrana sığdırıyoruz, geri getiriyoruz. Bu kadar kolay. Veya, yerel Mac ekran onarım mağazalarımızdan birini geçiriyorsanız, makinenizi bırakabilir ve beklerken bunu düzeltiriz. Çok çeşitli Mac ekran boyutlarını ve türlerini stoklarımızda tutuyoruz ve aynı yüksek kaliteli parçaları tavsiye edilen veya Apple markalı bir onarım şirketi olarak kullanıyoruz.

Retina ya da MacBook Air ekranınız üzerinden bir drumstick ile bir rock koymak olsun, biz size yardımcı olabilir. Mac mobil değil mi? IMac ekranlarını da düzeltiriz. Sadece yılı ve ekran boyutunu bize söyleyin ve mümkün olan en kısa zamanda yeni bir tane yerleştirelim. Veya, ekran boyutunu veya model yılını bilmiyorsanız, mağazamıza getirin veya evden veya iş yerinizden almamızı sağlayın. Doğru ekranı belirleyeceğiz ve zamanlanmış FaceTime toplantısına zamanında uyacağız.

Book an Engineer

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Collection Day
Computer / Laptop
Brand
Operating System
First name *
Last name
Email address *
Contact phone number
Address
City
Special requests