Bilgisayar Notebook Servis
Blue Green Orange Sienna Turquoise Light Blue
Loading ...
Book an engineer
Get a Quote

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Contact Phone
0537 430 00 67
Office Address
TÜRKİYE
Office hours
Mon - Fri: 7:00am - 7:00pm
Sat - Sun: 10:00am - 5:00pm
ASK A QUESTION

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

PC Repair

Sorun PC? Onu çözeceğiz. Masaüstünüz yavaş çalıştığında ve programlarınız çalışmayı durdurduğunda kimi arıyoruz. Bozuk sabit disklerden enfekte makinelere, Bilgisayar Onarım, teknoloji meraklısı meraklıların kişisel ordusudur.

Tüm şehri kaplıyoruz ve en iyisi masaüstü bilgisayarların çoğunu tek bir ziyaretle çözebiliriz. Probleminiz yazılım ile ilgili ise, evinize veya işyerinize gelmeniz gerekmeyebilir. On yazılım sorunundan dokuz tanesi uzaktan giderilebilir. Yani sabit diskiniz bip sesi çıkarsa veya ekranınız donarsa, bize bildirin. Profesyonel, nitelikli bilgisayar teknisyenlerimiz bugün tekrar çalışacaktır.

Computer Won’t Turn On

MAC veya Windows bilgisayarınıza olabilecek en korkunç şey, hiç açılmıyor. Küçük güç düğmesine basarsın ve hiçbir şey olmuyor. Bip yok, tıklama yok, clunks veya whirs. Ekrandaki ışık yanıyor, ancak bilgisayarınız tamamen öldü.

Öncelikle panik yapmayın! İnsanlar bu tür bir problemle karşılaştıklarında panik yapma eğilimindeler, PC veya MAC'larındaki tüm önemli verilerin kaybolduğundan endişe ediyorlar. Muhtemelen belgeleriniz ve resimleriniz güvenlidir, sadece şu anda erişilebilir değildir. Bu bilgisayar sorunu, donanım bileşenlerinden birinin başarısız olduğunu gösteriyor.

Noisy Computer

Gücün yok mu? Sorun değil. Dizüstü bilgisayar güç jakı değiştirme servisimiz sizi tekrar güçlendirecektir. Stat. Hızlı, verimli ve uygun maliyetli bir dizüstü bilgisayar güç girişi onarım hizmeti sunuyoruz. Fiyatlar, rakiplerimizden daha düşük seviyede kaldıklarından emin olmak için şeffaf ve sürekli olarak izlenmektedir. Onarımlar şirket içinde yapılır, böylece makinenizin bir üçüncü taraf tedarikçiden geri gelmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Ve bizi, bizi aradığınız gün içinde düzeltmeyi tamamlayabiliriz.

Dizüstü bilgisayar güç konektörü tamir ekibimiz tüm şehir üzerinde çalışıyor. M25 sınırında yardıma ihtiyacınız varsa, aradığınız kişiler biziz. Haringey'den Batı Drayton'a, tekrar bağlanmanızı sağlamak için buradayız.

İş ve ev kullanıcıları için dizüstü bilgisayar güç jakı düzeneklerini onarıyoruz. Ve mühendislerimiz makinenizi almak için evinize veya iş yerinize bile gelebilir. Bir telefon görüşmesi dışında hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz. Acilse, makinenizin aynı gün içinde sizinle birlikte çalışıp projenizi bitirmeye hazır olduğundan emin olmak için elimizden geleni yapacağız. Ya da çocukları çay saatinde mutlu tutun.

Computer Fails to Start

Bu aniden ve görünür bir sebep olmadan gerçekleşebilir. Bazen bilgisayarınız yüklenmeye başlar ancak bir süre sonra başlatma işlemi sırasında yanıt vermez. Bu problem birçok faktörden kaynaklanabilir.

Bilgisayarınız, çıkarılabilir medyadan pencereleri yüklemeyi deneyebilir. Öncelikle CD'leri, DVD'leri, USB flash sürücüleri, hafıza kartlarını kontrol edin ve kaldırın. Dijital kameraları veya harici sabit sürücüleri çıkarın. Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin. Yine başarısız olursa başka bir sorun da soruna neden oluyor. Masaüstü ekranınız ve başlatma sırasında hata oluşması, bu muhtemelen donanım yapılandırması sorunundan kaynaklanır. Anakart, CPU, bellek veya grafik kartınız bir sorun oluşturabilir.

Computer Freezes and Restarts

Bilgisayarın donmasına ve yeniden başlatılmasına neden olan iki tür sorun olabilir. İlk ve en olası olanı yazılım problemidir (Pencere veya Mac). Virüsler, Truva atları, rogues ve diğer adware sistem kararsızlığına neden olabilir. Sistemler bir problem algıladığında, gelecekteki hasarları önlemek için yeniden başlatılır. Bu sorunlar istenmeyen programlar ve casus yazılımların temizlenmesi, sürücülerin yükseltilmesi veya işletim sisteminin yeniden kurulmasıyla çözülebilir. Bilgisayar mühendislerimiz test edebilir, yazılım problemi olabilir ve bilgisayarınızı ya da ofisinizi anında antrenman yapabilirsiniz.

kinci ve daha ciddi - donanım problemi. Bilgisayarın aşırı ısınması bilgisayarın donması ve yeniden başlatılması için en olası nedendir.

Aşırı ısınırken, dengesiz olur ve yeniden başlatmak için bir sinyal gönderir. Bilgisayar donmalarına neden olabilecek daha fazla donanım hatası var. Hatalı güç kaynağı, grafik kartı, işlemci veya hatta sabit disk bu tür bir soruna neden olabilir. PC teknisyenlerimiz bilgisayarınızı sitedeki test etmeye çalışacaktır. Bazen daha ciddi testler gerektirir. Bunun için sabit bilgisayar tamir servisi toplayıp iade ediyoruz. Hatalı masaüstü PC'nizi onarım tesisimize götüreceğiz ve tam olarak çalışır durumda duruma getireceğiz. Ve bu ekstra bir ücret ödemeden! Bu probleme bağlıdır, ancak genellikle onarımlar 1 ila 3 gün sürer.

Computer is Too Slow

Bilgisayarım yavaş çalışıyor ve başlattığımda masaüstüm sürekli yüklenecek. Ne olabilir? Bilgisayarım yavaş çalışır, kapanmaya başlaması için sonsuza kadar sürer ve hatta kendini kapatır. Bilgisayarımın daha hızlı çalışmasını sağlamak için ne yapabilirim yavaş çalışıyor, internetin gelmesi sonsuza kadar sürüyor mu? Bilgisayarım çok yavaş çalışıyor ve bazen postalarıma bile giremiyorum ve siteleri bulmak sonsuza kadar sürüyor mu? Bilgisayarım sonsuza kadar sürüyor, yavaş çalışıyor ve devam ediyor, yanıt vermiyor.

Tanıdık geliyor? Bilgisayarlar zamanla yavaşlar. Bozuk eski ve gereksiz dosyalar hızla bilgisayarda biriktirilir.

Bu, bilgisayarınızın en çok ihtiyaç duyduğunuzda yavaş, durgun ve çökmelere, sistem hatalarına ve ciddi yavaşlamalara neden olmasına neden olur. Bilgisayarın basit bir işten geçmesini beklemek gerektiğinde en büyük sıkıntıdır. Çoğu zaman bu, eski PC'lere olur, ancak bu yeni bilgisayarlara da olabilir.

Printer, Keyboard or Mouse Doesn’t Work

Çevre birimleri ile ilgili sorun aniden ortaya çıkabilir. Dün yazıcınız, fareniz veya klavyeniz iyi çalışıyordu, bilgisayarınızı bugün açın ve bom - yazıcı, fare veya klavye yok. Çoğu durumda, bu sorun sürücü sorunundan kaynaklanabilir. Her şeyden önce hatalı donanımınızı başka bir USB portuna bağlamayı deneyin. Bazen bu küçük arızaları onarmaya yardımcı olur.

Birkaç durumda sorun, hatalı donanım ile olabilir. USB üzerinden bağlı çevre birimlerinizin hiçbiri çalışmıyorsa, bu olası bir anakart hatasıdır. Kablosuz yazıcınız varsa ve çalışmıyorsa, bu yanlış sürücüler veya yanlış yönlendirici yapılandırmasından kaynaklanabilir.

Screen Doesn’t Show Anything

Masaüstü bilgisayarı açarsınız. Çalışmaya başladığını ve pencerelerin yüklenmeye başladığını duyabilirsiniz, ancak ekranınız hiçbir şey göstermiyor veya “sinyal bulunamadı”. Bu birçok nedenden dolayı olabilir. Bilgisayarınızı yakın zamanda taşıdıysanız, lütfen tüm kablolarınızı kontrol edin. Hafifçe gevşeyebilir ve doğru sinyal göndermediler. Kablolar iyiyse, Ekranı başka bir bilgisayara bağlamayı denemelisiniz. Belki monitörün arızalı?

Bazen ekran hatalı grafik kartı veya başka bir donanım nedeniyle hiçbir şey göstermez. Yukarıda belirtilen adımlar sorununuzu çözmediyse, profesyonel bilgisayar onarım teknisyenine başvurmalısınız.

Bilgisayar mühendislerimiz ekranla ilgili tüm sorunları onarabilir. Tüm kabloları, donanım ve yazılım sorunlarını test eder ve bulunan sorunları onarırız. Bir onarım mühendisini online olarak rezerve edebilir veya bizi arayabilirsiniz. Ne kadara mal olacak? Kalifiye masaüstü tamir teknisyenimiz, bilgisayarınızı hatalar için kontrol eder ve daha sonra onarım için tam fiyat teklifi verecektir. Fikrinizi değiştirecek ya da sizin için çok pahalı olacaksa, sadece test için ödeyeceksiniz.

Book an Engineer

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Collection Day
Computer / Laptop
Brand
Operating System
First name *
Last name
Email address *
Contact phone number
Address
City
Special requests