NoteBook LapTop Teknik Servisi
Blue Green Orange Sienna Turquoise Light Blue
Loading ...
Book an engineer
Get a Quote

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Contact Phone
0537 430 00 67
Office Address
TÜRKİYE
Office hours
Mon - Fri: 7:00am - 7:00pm
Sat - Sun: 10:00am - 5:00pm
ASK A QUESTION

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Laptop Repair

Laptop düştü mü? Endişelenme! Kalifiye, güler yüzlü dizüstü bilgisayar tamir teknisyenlerimiz onu tekrar hayata döndürecek. Olağanüstü sabit fiyatlarla yapılan basit düzeltmelerden, rekabetçi saatlik oranlarla tamamlanan karmaşık geri kazanımlara kadar tüm dizüstü bilgisayar sorunlarının teşhis ve onarımını yapıyoruz.

Hızlıyız, biz profesyoneliz ve uygunuz. Bize gelebilirsin ya da sana geleceğiz. Ek bilgi dizüstü bilgisayar onarımlarımız M25'teki herkes tarafından kullanılabilir. Ayrıca, ek bilgi ücreti talep etmiyoruz. Ayrıca akşamları ve hafta sonları çalışıyoruz, bu yüzden acil bir onarımı beklemek zorunda kalmayacaksınız. Dizüstü bilgisayar onarım mağazalarımızdan birine yakınsanız, içeri girin ve en yaygın sorunları yerinde teşhis ederiz. Ya da makinenizi iş yerinize veya evinize toplayabilir, onarabilir ve geri verebiliriz. Neredeyse tüm dizüstü bilgisayar onarımları yerinde gerçekleştiriliyor. Diğer tüm onarımlar için, ertesi gün bir hizmet sunuyoruz.

Laptop Keyboard Replacement

Yapışkan veya eksik anahtarlar? Dizüstü bilgisayar klavye değiştirme servisimiz cevaptır. Ayrıca, klavye değiştirme hizmeti, markalı veya ulusal alternatiflerden önemli ölçüde daha düşük olan klavye değiştirme maliyetiyle, çalışan makinelerin yanı sıra mutlu müşterileri de garanti eder.

Klavye onarım servisimiz kalifiye, deneyimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilmekte ve hem Mac hem de Windows makineleri için uygundur. Dizüstü bilgisayar klavye değiştirme servisimiz hızlı ve kullanışlıdır. Klavye onarım işlerini dışarıda bırakmıyoruz. Ve bu, genellikle makinenizi aynı günde onarabileceğiniz anlamına gelir.

Sizi oraya sığdıramıyor ve sonra dizüstü bilgisayarı bir gecede tutacağız ve ertesi gün size geri götüreceğiz. Teslimat kamyonlarının bilgisayarınızı iade etmesi, iletişim arızaları olmaması ya da garantiler hakkında bir şeyler yazması için beklemek yok. İhtiyacınız olduğunda ayaklarınızı geri almak sadece hızlı, uygun fiyatlı onarım.

Laptop Screen Repair

Bizim laptop ekran tamir servisi hızlıdır. Çatlak veya kırık bir ekranı aynı günde değiştirebiliriz. Dizüstü bilgisayar ekran değiştirme servisimiz elverişli. Dükkanlarımızdan birine gelebilirsin ya da sana geleceğiz. M25 sınırındaki herkese açıklama onarım hizmeti sunuyoruz. Epsom'dan Bromley'e, Watford'dan Chigwell'e kadar, dizüstü bilgisayar ekranınızı ziyaret edip tamir edeceğiz ya da makinenizi alıp götürecek ve uygun bir zamanda size teslim edeceğiz.

İstediğiniz zaman evinizde veya iş yerinizde arayabiliriz: Mühendislerimiz akşamları ve hafta sonları da çalışır.

Dizüstü bilgisayar ekran tamiri garantilidir. Mühendislerimizin taktığı tüm yeni parçalar bir yıl garantilidir. Ve biz yerel olduğumuz için, parçaları almak için günlerce beklemeniz gerekmeyecek. Bugün sizin için yapılmazsa, yarın olacak. Dizüstü bilgisayar ekran değişimlerimiz, kırık bir dizüstü bilgisayarın bir felaket olabileceğini anlayan profesyonel, deneyimli mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir. Geç bir proje hakkında panik yapıyorsanız, verilerinizi kaybederseniz veya çocukları yağmurlu bir günde eğlendirecek bir şeyiniz yoksa endişelenmeyin. Yeni bir ekranımız var ve dizüstü bilgisayarınız mükemmel bir şekilde çalışıyor.

Laptop Power Jack Replacement

Gücün yok mu? Sorun değil. Dizüstü bilgisayar güç jakı değiştirme servisimiz sizi tekrar güçlendirecektir. Stat. Hızlı, verimli ve uygun maliyetli bir dizüstü bilgisayar güç girişi onarım hizmeti sunuyoruz. Fiyatlar, rakiplerimizden daha düşük seviyede kaldıklarından emin olmak için şeffaf ve sürekli olarak izlenmektedir. Onarımlar şirket içinde yapılır, böylece makinenizin bir üçüncü taraf tedarikçiden geri gelmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Ve biz de bizi, bizi aradığınız aynı günde tamamlayabiliriz.

Dizüstü bilgisayar güç konektörü tamir ekibimiz tüm şehir üzerinde çalışıyor. M25 sınırında yardıma ihtiyacınız varsa, aradığınız kişiler biziz. Haringey'den Batı Drayton'a, tekrar bağlanmanızı sağlamak için buradayız.

İş ve ev kullanıcıları için dizüstü bilgisayar güç jakı düzeneklerini onarıyoruz. Ve mühendislerimiz makinenizi almak için evinize veya iş yerinize bile gelebilir. Bir telefon görüşmesi dışında hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz. Acilse, makinenizin aynı gün içinde sizinle birlikte çalışıp projenizi bitirmeye hazır olduğundan emin olmak için elimizden geleni yapacağız. Ya da çocukları çay saatinde mutlu tutun.

Laptop Cleaning Service

Dizüstü bilgisayar temizleme servisimizle dizüstü bilgisayarınızı iyi bir sağlıkta tutun. Tüm marka ve modeller için hızlı, aynı gün hizmet sunuyoruz. Dizüstü bilgisayar fan temizleme hizmetlerimiz devam eden bilgisayar sağlığı için hayati önem taşımaktadır. Makineniz iki yıldan eskiyse ve hayranlarını hiç temizlememişse, onlara ihtiyaç duyması muhtemeldir.

Dizüstü bilgisayar fanınız, kasa içerisinde sıkıca paketlenmiş hayati bileşenleri soğutmaktan sorumludur. Bilgisayarın çalışma elemanları tarafından oluşturulan sıcak havayı havalandırma deliklerinden dışarı üfler. Ama hava, bu havalandırma deliklerinden geçen tek şey değil. Zamanla, fanın hareketiyle makineye emilen küçük toz ve kir parçacıkları, bıçakları tıkarlar.

Laptop Fan Replacement

Soğutma fanı gitti mi? Dizüstü bilgisayar fan değiştirme servisimiz oldukça fiyatlıdır ve hızlıdır. Dizüstü bilgisayarınızı evinizden veya iş yerinizden alacağız ve fan onarımı tamamlandıktan sonra size geri bırakacağız.

Soğutma fanı, dizüstü bilgisayarınızın ısı çıkarma sisteminin önemli bir parçasıdır. İşlemci ve diğer parçalar tarafından üretilen sıcak havanın çıkarılmasından sorumludur. Modern dizüstü bilgisayar tasarımlarında, hava genellikle ısı çıkışlarından bir "ısı borusu" sistemi kullanılarak çıkarılır ve bu da egzozu soğutma fanlarından dışarı üflenen fana iletir. Dizüstü bilgisayarınızdaki her şey çok sıkı bir şekilde paketlendiğinden, bozuk veya arızalı bir fan kritik bir konudur.

Soğutma sisteminiz giderse, pahalı bir dizüstü bilgisayar sadece birkaç saat içinde gereksiz olabilir. Fan onarım hizmetlerimiz bunu durdurmak için burada.

Book an Engineer

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Collection Day
Computer / Laptop
Brand
Operating System
First name *
Last name
Email address *
Contact phone number
Address
City
Special requests